EMT Czech (Europe Motors Trading). Autodíly, které nezklamou! Náhradní díly na zahraniční nákladní vozidla.

Top Truck EMT Czech
CZ
Vyhledat náhradní díl
  
  
Facebook EMT Czech  YouTube EMT Czech

Kontakt

EMT, s.r.o. - centrála Praha

Modletice 134
251 01 Říčany

GPS: 49°58’32,800"N,
14°36’21.600"E

Kontakt:
tel.: +420 222 500 000
fax: +420 222 500 010
email: prodej@emt-czech.cz

IČO: 62910868
DIČ: CZ62910868

Po-Pá: 7:00 - 17:00
  17:00 - 19:00
So: 9:00 - 13:00

 

 

Jméno Telefon E-mail  
Dan Kopecký +420 222 500 000 dan.kopecky@emt-czech.cz  
Martin Veselý +420 222 500 000 vesely@emt-czech.cz  
Pavel Choura +420 222 500 000 choura@emt-czech.cz  
Jaroslav Smitka +420 222 500 000 smitka@emt-czech.cz  
Pavol Breznický +420 222 500 000 breznicky@emt-czech.cz  
Jaroslav Krpelan +420 222 500 000 krpelan@emt-czech.cz
Jan Pilař +420 222 500 000 pilar@emt-czech.cz  
Ondřej Vlček +420 222 500 000 vlcek@emt-czech.cz  
 

Pobočka České Budějovice

EMT, s.r.o.
Hlinská 3
370 01 České Budějovice

tel.: +420 387 314 919

email: infocb@emt-czech.cz

Po-Pá: 7:00 - 16:00
So: 9:00 - 12:00

Jméno Telefon E-mail  
Roman Červený +420 603 412 592 cerveny@emt-czech.cz
Zdeněk Socha +420 604 232 651 socha@emt-czech.cz
     
 

Pobočka Hradec Králové

EMT, s.r.o.
Kladská 1082/67
500 03 Hradec Králové
GPS: 50°13’27.171″N,
          15°52’37.917″E

tel: +420 495 453 591

email: infohk@emt-czech.cz


Po-Pá: 7:00 - 16:00
So: 9:00 - 12:00
 
 
Jméno Telefon E-mail  
Josef Linka +420 731 440 643 linka@emt-czech.cz
Roman Polák +420 730 177 322 polak@emt-czech.cz
Prodejna +420 495 453 591 infohk@emt-czech.cz  
       
 

Pobočka Jihlava

EMT, s.r.o.
Pávovská 58
586 01 Jihlava
GPS: N 49,429391,
           E 15,601415

tel: +420 567 215 568
fax: +420 567 215 568
email: infoji@emt-czech.cz

Po-Pá: 8:00 - 17:00
So: 9:00 - 12:00

Jméno Telefon E-mail  
Aleš Turek +420 739 535 032 turek@emt-czech.cz  
Jaroslav Krejčí +420 739 535 031 krejci@emt-czech.cz  
Martin Pelej +420 734 853 107 pelej@emt-czech.cz  
 

Pobočka Plzeň

E.M.T. spol. s r.o.
Wenzigova 79/8
( vjezd z ulice Šumavská )
301 00 Plzeň 3

GPS:
49°44`43.844"N
13°23`21.822"E

tel: +420 377 459 108
fax: +420 377 420 406
email: infoplz@emt-czech.cz 

 

Po-Pá: 7:30 - 16:30
So-NE: 9:00 - 12:00


Jméno Telefon E-mail  
Petr Kabát +420 731 444 177 kabat@emt-czech.cz  
Josef Šperl +420 731 652 816 sperl@emt-czech.cz  
Jiří Špak +420 739 658 460 spak@emt-czech.cz  
 

Pobočka Prostějov

EMT, s.r.o.
798 21 Bedihošť 41

GPS: N 49°26´43,6“
          E 17°10´12,7“

tel.: +420 582 368 778
fax: +420 582 369 066
email: infopv@emt-czech.cz

Po-Pá: 7:00 - 17:00
So: 9:00 - 12:00

Jméno Telefon E-mail  
Ivo Heinisch +420 602 154 038 heinisch@emt-czech.cz  
Štěpán Uhrin +420 605 235 622 uhrin@emt-czech.cz  
Ing. Lukáš Melka +420 605 715 152 melka@emt-czech.cz  
 
Přihlášení v CZ
Česko
Jméno:  
Heslo:  


AKCE - OSVĚTLENÍ

Žárovka 24V/H7

č. obj. 8GH007157-241

Žárovka 24V/H7
60,- Kč
73,- Kč s DPH

Problem with flash.